KALİTE ANLAYIŞIMIZ

GÖKMENLER'de Kalite


GÖKMENLER TARIM MAKİNELERİ kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürün ve hizmet sağlamayı hedefleyen ve gerçekleştiren bir işletme olmuştur. Tüm politika ve stratejilerini kalite odaklı olarak belirlemiştir. Bu politika ve stratejilere bağlı olarak, koymuş olduğu hedeflerde de her zaman şirketin kalite politikasını da gözönünde bulundurmuştur. Kalite, firmamız ve tüm çalışma arkadaşlarımızın öncelikli sorumluluğudur. Müşterilerimizin memnuniyeti en öncelikli amacımızdır.

Ekibimiz


GÖKMENLER TARIM MAKİNELERİ ailesi olarak, sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getiren, bununla beraber yaptığı işin daha verimli yapılması, iş süreçlerinin geliştirilmesi konusunda sürekli düşünen ve belirlenmiş çeşitli sistematik katılım yöntemleri ile bu düşüncelerini ve becerilerini sisteme katan bir ekip ile çalışmaktayız.

Vizyonumuz


Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi, rekabetçi, kaliteli ürün ve hizmetleri ile yurtiçinde ve yurtdışında tercih edilen bir marka olmak.

Misyonumuz


Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde, tarım sektöründeki en güncel ve gelişmiş teknolojileri yakından takip ederek kalitemizi en üst düzeye taşımak ve sektördeki gelişime öncülük etmek.

Kalite Belgelerimiz


45
Yıllık Tecrübe
19
Farklı Ülkeye İhracat

ABD, Azerbaycan, Bulgaristan, Fas, Güney Afrika, Gürcistan, Irak, İran, İsrail, İtalya, Kıbrıs, Libya, Macaristan, Makedonya, Romanya, Rusya, Sudan, Şili, Yunanistan

2500
Ürün Çeşidi
5000
m2 Üretim Alanı