QUALITY

Quality at GÖKMENLER


GÖKMENLER AGRICULTURAL MACHINES kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürün ve hizmet sağlamayı hedefleyen ve gerçekleştiren bir işletme olmuştur. Tüm politika ve stratejilerini kalite odaklı olarak belirlemiştir. Bu politika ve stratejilere bağlı olarak, koymuş olduğu hedeflerde de her zaman şirketin kalite politikasını da gözönünde bulundurmuştur. Kalite, firmamız ve tüm çalışma arkadaşlarımızın öncelikli sorumluluğudur. Müşterilerimizin memnuniyeti en öncelikli amacımızdır.

Our Team


GÖKMENLER AGRICULTURAL MACHINES ailesi olarak, sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getiren, bununla beraber yaptığı işin daha verimli yapılması, iş süreçlerinin geliştirilmesi konusunda sürekli düşünen ve belirlenmiş çeşitli sistematik katılım yöntemleri ile bu düşüncelerini ve becerilerini sisteme katan bir ekip ile çalışmaktayız.

Our Vision


Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi, rekabetçi, kaliteli ürün ve hizmetleri ile yurtiçinde ve yurtdışında tercih edilen bir marka olmak.

Our Mision


Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde, tarım sektöründeki en güncel ve gelişmiş teknolojileri yakından takip ederek kalitemizi en üst düzeye taşımak ve sektördeki gelişime öncülük etmek.

45
Years
of Experience
19
Different Country of Export

Azerbaijan, Bulgaria, Chile, Cyprus, Georgia, Greece, Hungary, Iran, Iraq, Israel, Italy, Libya, Macedonia, Morocco, Romania, Russia, South Africa, Sudan, USA

2500
Products on the Price List
5000
Plant
of m2